El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Hightech laboreszközök beszerzése

Buyer: Gábor Dénes Egyetem

Published
18 June 2025
Submission deadline
18 July 2025, 12:00
Place of performance
Budapest, HU110
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00392136-2025
Reference
cb4ce3cf-068e-4447-9c0b-ec06eef5d4e4
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. rész (Drónok és kiegészítők) 2. rész (Drónkészletek) 3. rész (3D lézerszkennerek) 4. rész (Képalkotó eszközök) 5. rész (Speciális képalkotó eszközök) 6. rész (Robotok és kiegészítők) 7. rész (IT eszközök és kiegészítők) 8. rész (Képzési innováció során tananyagfejlesztéshez használt eszközök) 9. rész (Leanlabor oktatási fejlesztő készletek) 10. rész (Leanlabor oktatási eszközök) 11. rész (Cisco Labor) 12. rész (Hálózati eszközök) 13. rész (3D nyomtatók) 14. rész (Szoftverek) 15. rész (MI Labor) Valamennyi rész tekintetében: A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egye…

Lots (15)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 1. Drónok és kiegészítők
Budapest, HU110
35613000 Vehículos aéreos no tripulados
2 2. Drónkészletek
Budapest, HU110
35613000 Vehículos aéreos no tripulados
3 3. 3D lézerszkennerek
Budapest, HU110
35613000 Vehículos aéreos no tripulados
4 4. Képalkotó eszközök
Budapest, HU110
32333000 Aparatos de grabación o reproducción de vídeo
5 5. Speciális képalkotó eszközök
Budapest, HU110
32333000 Aparatos de grabación o reproducción de vídeo
6 6. Robotok és kiegészítők
Budapest, HU110
31158100 Cargadores de baterías
7 7. IT eszközök és kiegészítők
Budapest, HU110
30200000 Equipo y material informático
8 8. Képzési innováció során tananyagfejlesztéshez
Budapest, HU110
18924000 Baúles
9 9. Leanlabor oktatási fejlesztő készletek
Budapest, HU110
30200000 Equipo y material informático
10 10. Leanlabor oktatási eszközök
Budapest, HU110
30200000 Equipo y material informático
11 11. Cisco Labor
Budapest, HU110
32413100 Encaminadores de red
12 12. Hálózati eszközök
Budapest, HU110
32413100 Encaminadores de red
13 13. 3D nyomtatók
Budapest, HU110
30120000 Fotocopiadoras, máquinas offset e impresoras
14 14. Szoftverek
Budapest, HU110
48000000 Paquetes de software y sistemas de información
15 15. MI Labor
Budapest, HU110
30200000 Equipo y material informático

Award criteria

Official publications