Hemostatika
Buyer: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
- Published
- 30 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 10:00
- Estimated value
- 4,908,650 Kč
- Place of performance
- CZ064
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00419651-2025
- Reference
- f3ae017b-6d30-4b88-a418-15091a7606d7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky hemostatik v rozsahu dle aktuálních potřeb zadavatele po dobu 2 let, viz příloha ZD, Technická specifikace. Zakázka je rozdělena na 7 samostatných částí ale vzhledem na časovou a administrativní náročnost při vyplňování všech částí do oznámení o zahájení zadávacího řízení a následně do oznámení o výsledku zadávacího řízení nebude tato skutečnost zohledněna v informacích o částech v tomto oznámení. Jednotlivé části veřejné zakázky jsou uvedené v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Award criteria
- Price — Každá část bude hodnocena samostatně. Ekonomickou výhodnost nabídek bude zadavatel hodnotit podle nejnižší celkové nabídkové ceny v Kč bez DPH za celý předmět plnění veřejné zakázky za dobu 2 roky…
Official publications
- TED · 00419651-2025 · 30 June 2025
- OJS · 122/2025 · 30 June 2025
Other tenders from Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně