Vlhké hojení ran
Buyer: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
- Published
- 5 August 2026
- Submission deadline
- 17 August 2026, 10:00
- Estimated value
- 14,315,891 Kč
- Place of performance
- CZ064
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00542890-2026
- Reference
- e36fac40-99da-411a-81bf-dd2baee80293
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky pro vlhké hojení ran po dobu 2 let, viz příloha ZD, Specifikace. Zakázka je rozdělena na 18 samostatných částí ale vzhledem na časovou a administrativní náročnost při vyplňování všech částí do oznámení o zahájení zadávacího řízení a následně do oznámení o výsledku zadávacího řízení nebude tato skutečnost zohledněna v informacích o částech v tomto oznámení. Jednotlivé části veřejné zakázky jsou uvedené v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Award criteria
- Price — Každá část bude hodnocena samostatně. Ekonomickou výhodnost nabídek bude zadavatel hodnotit podle nejnižší celkové nabídkové ceny v Kč bez DPH za celý předmět plnění veřejné zakázky za dobu plnění.…
Official publications
- TED · 00542890-2026 · 5 August 2026
- OJS · 149/2026 · 5 August 2026
Other tenders from Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
- Ultrazvukové přístroje
- Předplněné stříkačky s NaCl 0,9%
- Kanyly
- Servis a oprava motorových vozidel FNUSA
- Spotřební tiskový materiál – Tonery, cartridge – alternativní
- Katetry IV, Část 1
- Stenty GIT, Část 1
- Jednorázové operační soupravy
- Náhrada kyčelního kloubu
- Automatizovaný systém pro screeningové aplikace