Gorivo za motorna vozila
- Published
- 16 September 2024
- Submission deadline
- 23 September 2024, 10:00
- Estimated value
- €1,250,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00553415-2024
- Reference
- 06c46fd1-cafa-42ae-b142-a5f5a852b92c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
Predmet nabave je nabava motornog benzina i dizelskog goriva za motorna vozila Naručitelja i bezgotovinskih kartica u skladu s Tehničkom specifikacijom i Troškovnikom. Ponuđena goriva moraju zadovoljavati uvjete utvrđene Uredbom o kvaliteti tekućih naftnih goriva (NN br. 131/2021) o kvaliteti goriva i drugim propisima koji su na snazi u vrijeme isporuke goriva i to kako slijedi: - motorni benzin mora zadovoljavati zahtjeve kvalitete prema normi HRN EN 228 ili jednakovrijedno, koja odgovara najnovijim EURO zahtjevima, odnosno važećem minimalnom standardu u vrijeme izvršenja ugovora o javnoj nabavi - dizelsko gorivo mora zadovoljavati zahtjeve kvalitete prema normi HRN EN 590 ili jednakovrijedno, koja odgovara zahtjevima minimalno EURO V, odnosno važećem minimalnom standardu u vrijeme izvršenja ugovora o javnoj nabavi
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Detaljno propisano u dokumentu "Kriteriji za odabir ponude" koji je privitak ovoj Dokumentaciji o nabavi.
Official publications
- TED · 00553415-2024 · 16 September 2024
- OJS · 180/2024 · 16 September 2024
Other tenders from Hrvatski operator prijenosnog sustava d.d.
- Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)
- Sustav za oporavak od kibernetičkih napada
- Usluga hortikulturnog uređenja zelenih površina; Grupa 3 Košnja trave u elektroenergetskim objektima
- Produljenje podrške proizvođača za IBM programsku opremu tehničkog sustava vođenja
- Produljenje podrške proizvođača za IBM programsku opremu tehničkog sustava vođenja
- Isporuka spojne i ovjesne opreme, izolatorskih lanaca, provodnih izolatora, Grupa 6: Nabava potpornih izolatora
- Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)
- Održavanje pristupne telekomunikacijske opreme proizvođača DNWP
- Ispitni uređaji i instrumenti, grupa 4: Uređaj za ispitivanje relejne zaštite
- 110 kV prekidači