El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

GORIVO

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
21 March 2024
Submission deadline
19 April 2024, 10:00
Estimated value
€30,655,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00172176-2024
Reference
79ee0b3d-12ac-4e96-b4d8-ef2121724520
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je nabava raznih vrsta goriva sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Plinsko ulje obojano plavom bojom – dostava na lokacije na području Republike Hrvatske
HR050
09100000 Combustibles €1,500,000
2 Loživo ulje LU S-I – dostava na lokacije na području Republike Hrvatske
HR050
09100000 Combustibles €1,550,000
3 Plinsko ulje LU EL – dostava na lokacije na području Republike Hrvatske
HR050
09100000 Combustibles €10,400,000
4 Benzinsko i dizelsko gorivo – dostava na lokacije na području Republike Hrvatske
HR050
09100000 Combustibles €2,760,000
5 Opskrba gorivom na benzinskim postajama na području Grada Zagreba, gradova Osijek, Varaždin, Zadar, Rijeka, Vinkovci, Đakovo, Slavonski Brod, Šibenik
HRZZZ
09100000 Combustibles €3,890,000
6 Opskrba gorivom na benzinskim postajama na ostalom području Republike Hrvatske (području koje nije pokriveno grupom 5.)
HR050
09100000 Combustibles €9,305,000
7 Opskrba plinskim uljem obojanim plavom bojom na benzinskim postajama na području Republike Hrvatske
HR050
09100000 Combustibles €1,250,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →