Για την προμήθεια ηλεκτρονικού εξοπλισμού για τις εκπαιδευτικές και ερευνητικές ανάγκες του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε τρία (3) τμήματα
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑΣ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
- Published
- 31 December 2025
- Submission deadline
- 5 February 2026, 13:00
- Estimated value
- €410,000
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00868905-2025
- Reference
- de852afe-2791-4597-a9e6-6b823570ad42
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
- 30230000Equipo relacionado con la informática
Description
Για την προμήθεια ηλεκτρονικού εξοπλισμού για τις εκπαιδευτικές και ερευνητικές ανάγκες του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε τρία (3) τμήματα
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Οθόνες με καμπύλη υψηλής ευκρίνειας | 30231000 Pantallas de ordenador y consolas | €85,500 |
| 2 | Προμήθεια φορητών υπολογιστών | 30200000 Equipo y material informático | €307,000 |
| 3 | Προμήθεια οπτικοακουστικού και περιφερειακού υλικού | 30230000 Equipo relacionado con la informática | €31,000 |
Official publications
- TED · 00868905-2025 · 31 December 2025
- OJS · 252/2025 · 31 December 2025
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑΣ ΤΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
- Για την προμήθεια ηλεκτρονικού εξοπλισμού για τις εκπαιδευτικές και ερευνητικές ανάγκες του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε τρία (3)…
- Διακήρυξη 02/2024
- Για την προμήθεια ηλεκτρονικού εξοπλισμού για τις εκπαιδευτικές και ερευνητικές ανάγκες του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, σε τρία (3)…
- Διακήρυξη 02/2024
- Διακήρυξη 02/2024