El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

GEODETSKI ELABORATI IZVEDENOG STANJA NA NERAZVRSTANIM CESTAMA GRADA ZAGREBA

Buyer: GRAD ZAGREB

Published
22 July 2024
Submission deadline
20 August 2024, 09:30
Estimated value
€360,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00438973-2024
Reference
18f1f324-6422-49fb-be8b-9717d0027d8b
Official source
Official source

CPV codes

Description

Snimanje i izrada geodetskih elaborata izvedenog stanja na nerazvrstanim cestama Grada Zagreba u svrhu evidentiranja istih u katastru i zemljišnim knjigama. Sukladno članku 204. stavku 4. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/16, 114/22) Naručitelj ograničava dodjelu na maksimalno 1 (jednu) grupu predmeta nabave pojedinom gospodarskom subjektu/ponuditelju. U slučaju kada bi primjenom kriterija za odabir ponude određenom ponuditelju trebalo dodijeliti više od 1 (jedne) grupe, Naručitelj određuje pravila koja će primijeniti kako bi odredio koje će grupe predmeta nabave biti dodijeljene pojedinom ponuditelju kako slijedi: 1. broj ostvarenih bodova prema kriteriju za odabir ponude - ponuditelju će se dodijeliti jedna grupa u kojoj je ostvario najveći broj bodova; 2. ponuđena cijena - ukoliko ponuditelj bude ekonomski najpovoljniji ponuditelj u više od jedne grupe sa jednakim brojem bodova, Naručitelj će mu dodijeliti jednu grupu u kojoj je ponudio najnižu cijenu; 3. redoslijed zaprimanja ponude - ukoliko bi primjenom prethodna dva kriterija ponuditelju trebalo dodijeliti više od jedne grupe, Naručitelj će mu dodijeliti jednu grupu za koju je ponuda, po redoslijedu zaprimanja, zaprimljena prv…

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Snimanje i izrada geodetskih elaborata izvedenog stanja na nerazvrstanim cestama Grada Zagreba na području gradskih četvrti: Donja Dubrava, Maksimir, Gornji grad-Medveščak, Donji grad, Trnje, Trešnjevka-sjever, Trešnjevka-jug, Stenjevec
HR050
71355000 Servicios de agrimensura €90,000
2 Snimanje i izrada geodetskih elaborata izvedenog stanja na nerazvrstanim cestama Grada Zagreba na području gradskih četvrti: Novi Zagreb - istok, Novi Zagreb - zapad, Brezovica
HR050
71355000 Servicios de agrimensura €90,000
3 Snimanje i izrada geodetskih elaborata izvedenog stanja na nerazvrstanim cestama Grada Zagreba na području gradskih četvrti: Podsused-Vrapče, Črnomerec, Podsljeme
HR050
71355000 Servicios de agrimensura €90,000
4 Snimanje i izrada geodetskih elaborata izvedenog stanja na nerazvrstanim cestama Grada Zagreba na području gradskih četvrti: Gornja Dubrava, Sesvete, Peščenica-Žitnjak
HR050
71355000 Servicios de agrimensura €90,000

Award criteria

Official publications