„Генериране на експериментално-валидирани човешки индуцирани плурипотентни стволови клетки (human iPSC) по проект 3.1.9 за изпълнение на проект BG-RRP-2.004-0004-C01: „Стратегическа научноизследователска и иновационна програма за развитие на Медицински университет – София“, финансиран от НПВУ“
Buyer: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ
- Published
- 11 July 2024
- Submission deadline
- 23 July 2024, 23:59
- Estimated value
- 120,000 лв.
- Place of performance
- гр. София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00416351-2024
- Reference
- 4a0cd3b2-0af6-4132-a2ca-07d03a50f5e4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85145000Servicios prestados por laboratorios médicos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка „Генериране на експериментално-валидирани човешки индуцирани плурипотентни стволови клетки (human iPSC) по проект 3.1.9 за изпълнение на проект BG-RRP-2.004-0004-C01: „Стратегическа научноизследователска и иновационна програма за развитие на Медицински университет – София“, финансиран от НПВУ“. Количеството е 10 проби. Прогнозната стойност на поръчката по чл. 21, ал. 2 от ЗОП към датата на решението за нейното откриване и при спазване на правилата на чл. 21, ал. 1 от ЗОП е в размер на 120 000 /сто и двадесет хиляди/ лева без ДДС. Прогнозната единична стойност на извършване на услугата за една проба е 12 000 лв. без ДДС.
Award criteria
- Price — Оценява се най-ниската обща цена, предложена от участник.
Official publications
- TED · 00416351-2024 · 11 July 2024
- OJS · 134/2024 · 11 July 2024