El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Furnizare și montare sistem de acostare cu geamanduri multiple (MBM)

Buyer: COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA

Published
7 June 2024
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00336778-2024
Reference
3766bced-d22c-473b-bd3d-460b5ead0544
Official source
Official source

CPV codes

Description

Obiectul achiziției constă în furnizare și montare sistem de acostare cu geamanduri multiple (MBM), conform caiet de sarcini nr. 49052/24.11.2023, atașat prezentului anunț de participare. Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Termenul în care entitatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări sau informatii suplimentare în legătură cu documentatia de atribuire este a 14 - a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ). La solicitările adresate după acest termen entitatea contractantă nu va răspunde. Notă referitoare la cerințele din Sectiunea III.1.1.a): 1) Operatorul economic poate aduce orice alte documente edificatoare care probeaza indeplinirea celor asumate prin DUAE. 2) Dupa caz, documente prin care Operatorul economic demonstreaza faptul că poate beneficia de derogarile prevazute la art.179 alin.(2), art.180 alin(2) art.184 din Legea nr.99/2016 3) In cazul în care în țara de origine sau în țara în care este stabilit operatorul economic, nu se emit documente de tipul celor solici…

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
SC SANDUNAV INTERMED SRL 6,494,000 RON
TEHNOREX INTERNATIONAL 6,494,000 RON

Official publications

Other tenders from COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA