Forenzička oprema za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta
- Published
- 6 August 2025
- Submission deadline
- 19 August 2025, 09:00
- Estimated value
- €740,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00514565-2025
- Reference
- 8dbfba71-b84b-4c87-9a71-64752f961e79
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Forenzičke opreme za suzbijanje i borbu protiv kibernetičkog kriminaliteta u skladu s tehničkim specifikacijama te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji. Predmet nabave nije podijeljen u grupe i čini funkcionalnu cjelinu.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kriteriji su sastavni dio dokumentacije o nabavi.
Official publications
- TED · 00514565-2025 · 6 August 2025
- OJS · 149/2025 · 6 August 2025