EZ.272.245.2025 Modernizacja urządzenia – Tomograf Komputerowy do Brachyterapii wraz z wykonaniem towarzyszących robót budowlano-instalacyjnych w pomieszczeniach Bloku Operacyjnego na Oddziale Brachyterapii i Onkologii Ogólnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- Published
- 23 December 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 10:00
- Place of performance
- Łódź, PL711
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00855929-2025
- Reference
- 0c5f40a3-d840-4cd6-af77-60e30eb79317
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
- 33115000Tomógrafos
- 39100000Mobiliario
- 45000000Trabajos de construcción
- 45215100Trabajos de construcción de edificios relacionados con la salud
- 45300000Trabajos de instalación en edificios
- 45400000Acabado de edificios
- 51000000Servicios de instalación (excepto software)
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Tomografu Komputerowego wraz z wykonaniem towarzyszących robót budowlano-instalacyjnych w pomieszczeniach Bloku Operacyjnego na Oddziale Brachyterapii i Onkologii Ogólnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, realizowane będą w systemie zaprojektuj i wybuduj. Całość inwestycji należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym (Zał. nr 2A do SWZ) oraz Zestawieniem parametrów technicznych warunków gwarancji oraz szkoleń, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Program Funkcjonalno-Użytkowy” (Załącznik nr 2A), „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji oraz szkoleń” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7. 3. Przedmiotowa dostawa finansowana jest: a) ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pt. „Rozwój Onkologicznych Centrów Kompetencji w oparciu o innowacyjne techniki diagnostyczne i terapeutyczne” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1., Umowa n…
Award criteria
- Price — Cena
- Quality — Parametry techniczne
Official publications
- TED · 00855929-2025 · 23 December 2025
- OJS · 247/2025 · 23 December 2025
Other tenders from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- NZP.271.118.2026 Postępowanie o udziel.zam.publicz.prowadz.w trybie przetargu nieogran.o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę zestawów…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- NZP.272.102.2026 Budowa budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę defibrylatora dla Oddziału Kardiologicznego…
- postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę serwisową dla aparatu SPECT/CT typ: Discovery…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę endoskopów, RTG z ramieniem C oraz stołu…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę systemu monitorowania funkcji życiowych…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę 36 miesięcznej pogwarancyjnej obsługi serwisowej…