ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΝΕΩΝ ΑΣΑ ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΤΗΝΟΥ
- Published
- 17 November 2025
- Submission deadline
- 5 December 2025, 23:59
- Estimated value
- €2,202,000
- Place of performance
- ΤΗΝΟΣ, EL422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00758267-2025
- Reference
- 6df18e8b-6ee9-4672-a3b8-915b2be23973
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90513000Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
- 39713300Compactadores de basuras
Description
ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΝΕΩΝ ΑΣΑ ΔΗΜΟΥ ΤΗΝΟΥ – ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ & ΜΙΣΘΩΣΗ ΔΕΜΑΤΟΠΟΙΗΤΗ
Award criteria
- Quality — Σύμφωνα με τους Όρους της Διακήρυξης
- Price — Σύμφωνα με τους Όρους της Διακήρυξης
Official publications
- TED · 00758267-2025 · 17 November 2025
- OJS · 221/2025 · 17 November 2025