Élelmezési alapanyagok beszerzése
Buyer: Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
- Published
- 2 October 2025
- Submission deadline
- 3 November 2025, 14:00
- Place of performance
- Balatonfüred, HU213
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00646647-2025
- Reference
- c80da7e5-bce6-4b50-a952-8e72fea3015b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Élelmezési alapanyagok beszerzése a Balatonfüredi Állami Szívkórház részére 12 hónap időtartamra 12 részben a Közbeszerzési Dokumentáció részét képező Műszaki Leírásban részletesen meghatározottak szerint. Ajánlatkérő valamennyi részben a teljesítés során az ajánlati felhívásban részenként külön-külön előírt keretösszeg 70%-ának megfelelő érték szerinti megrendelésre vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a teljesítés során az adott részben előírt alapmennyiségtől (az egységár vagy más szerződéses feltételek módosítása nélkül) + 30%-kal eltérhet (opcionális rész). Ajánlatkérő vételi jogát a szerződés időtartama alatt az ajánlatban rögzített áron jogosult gyakorolni. A beszerzés tárgyának részenkénti meghatározása a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés rendelkezésének figyelembevételével történt. A műszaki leírásban szereplő termék (gyártmány) megnevezések mindegyike csupán a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása céljából került feltüntetésre, Ajánlatkérő az adott termékkel egyenértékű termék (ek) megajánlását is elfogadja. Egyenértékűnek azon termék tekinthető, mely legalább az Ajánlatkérő által megadott termékkel azonos paraméterekkel,…
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Állati termékek, marhahús | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 2 | Állati termékek, Sertéshús | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 3 | Állati termékek, Szárnyashús | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 4 | Állati termékek,Füstölt áruk, zsír, felvágottak | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 5 | Gyümölcs, zöldség | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 6 | Savanyúság | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 7 | Tojás | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 8 | Füszért áru | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 9 | Mirelit áru | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 10 | Tej- és termékek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 11 | Sütőipari termékek | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
| 12 | Sütemények | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | — |
Award criteria
- Price — Mindösszesen nettó ajánlati ár Ft/12 hó (nettó Ft)
Official publications
- TED · 00646647-2025 · 2 October 2025
- OJS · 189/2025 · 2 October 2025
Other tenders from Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
- EVAR, FEVAR érsebészeti beavatk.szüks.eszk.besz
- Mellkastámasztó mellény beszerzése
- Vesz.hulladék elszáll.,Vesz.hulladéktárolók besz.
- Varróanyagok beszerzése I.
- Hosszútávú beült.mech.keringéstám.eszk.besz.
- Neochord rendszer beszerzése
- Cardiohelp, ECMO szettek beszerzése
- ACT mérő készülék és fogyóanyagok beszerzése
- NeoChord DS-1000 trans.chordae behely.rendsz.besz.
- Oxigenátor és csőkészlet beszerzése