Електронни съобщителни услуги
Buyer: Министерство на отбраната
- Published
- 20 December 2024
- Estimated value
- 5,400,000 лв.
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00784294-2024
- Reference
- 3d7b0fc9-592c-400c-8373-d2303f246c45
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64200000Servicios de telecomunicaciones
Description
Министерство на отбраната обявява обществена поръчка по реда на чл. 18, ал. 1, т. 2 от ЗОП, ограничена процедура по вид с предмет : "Електронни съобщителни услуги", включваща следните дейности: -Основна точка за контакт и консултация (Help Desk); -Наемане на телефонен пост; -Наемане на комуникационна линия; -Съвместно ползване на помещения, съоръжения и кули – Колокиране; -Наемане на канална мрежа; -Наемане на „Тъмно“ оптично влакно (Dark fiber); -Наемане на услуги за пренос на данни. Целта на обществената поръчка е сключването на договор със срок от 36 (тридесет и шест) месеца, считано от 02.01.2025 г. или до достигане на максималната му стойност, което от двете събития настъпи първо.
Award criteria
- Price — П1 – Възможност за предоставяне на услуги съвместими с мрежата за сигурност и отбрана; П2 – Възможност за предоставяне на услуги чрез използване на кабелни съоръжения собственост на Министерство на…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Виваком Нет ЕООД | 5,400,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00784294-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024