Доставка на горива по обособени позиции, чрез борсова сделка
Buyer: Министерство на отбраната
- Published
- 24 December 2025
- Place of performance
- BG411
- Lots
- 1
- Notice number
- 00862872-2025
- Reference
- e4df4bee-ea8c-4e9f-af96-4b0bd8799c23
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09000000Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
Description
Проведена обществена поръчка, договаряне без предварително обявление на основание чл. 18, ал. 1, т. 8, при условията на чл. 79, ал. 1, т. 7 от Закона за обществените поръчки, като предмет на поръчката е доставка на стоки, които се търгуват на стокова борса, съгласно списък одобрен с Постановление на Министерски съвет (ПМС) №191/29.07.2016, изменено с ПМС №357/08.12.2016 г. Обществената поръчка е разделена на шест обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 – „Доставка на дизелово гориво F-54“, съгласно ТС К 21.4998.24, прогнозна стойност на обособената позиция 3 336 333,34 лева без ДДС. 2. Обособена позиция № 2 – „Доставка авиационен керосин Jet A-1“. 3. Обособена позиция № 3 – „Доставка на газьол ПКЦ – 0,1 % сяра за отопление“. 4. Обособена позиция № 4 – „Доставка на автомобилен бензин F-67“. 5. Обособена позиция № 5 – „Доставка на гориво дизелово F-75 (маркирано за плавателни съдове)“. 6. Обособена позиция № 6 – „Доставка на бензин авиационен F-18, тип 100 LL или еквивалентно/и или тип Б 91/115 или еквивалентно/и“.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ПЕТРОЛ ЕНЕРДЖИ ЕООД | 10,837,666 лв. | — |
Official publications
- TED · 00862872-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025