ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 09:30
- Estimated value
- €7,205,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00595618-2026
- Reference
- 4ee499d0-3424-4682-b240-a01ef1fccdd4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64200000Servicios de telecomunicaciones
Description
Predmet nabave je pružanje javnih govornih, mješovitih i podatkovnih usluga te dopunske i pomoćne usluge u pokretnoj elektroničkoj komunikacijskoj mreži, u tuzemstvu i inozemstvu (roaming), zajedno s isporukom uređaja i elektroničkih kartica (SIM kartice) za korištenje tih usluga.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Grupa 1 - obveznici | 64200000 Servicios de telecomunicaciones | €4,605,000 |
| 2 | Grupa 2 - ostali javni naručitelji | 64200000 Servicios de telecomunicaciones | €1,600,000 |
| 3 | Grupa 3 - zdravstvene ustanove | 64200000 Servicios de telecomunicaciones | €1,000,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Ovaj kriterij odnosi se na izražavanje kvantitativnog pokazatelja kojim se vrednuje kvaliteta pristupne mreže za mobilne usluge korisnika u smislu pokrivenost teritorija i dostupnost radio…
- Quality — Ponuditelj dodatne bodove na temelju kriterija Dodatno jamstvo na ispravnost svih ponuđenih uređaja može ostvariti na temelju dodatnih godina jamstva u odnosu na minimum propisan tehničkom…
- Quality — Za mobilni telefon TIP 1 - ponuđeni uređaj 1, naručitelj dodatno boduje bolji energetski razred u odnosu na minimalno propisano tehničkim specifikacijama.
- Quality — Za mobilni telefon TIP 1 - ponuđeni uređaj 2, naručitelj dodatno boduje bolji energetski razred u odnosu na minimalno propisano tehničkim specifikacijama.
- Quality — Za mobilni telefon TIP 2 - ponuđeni uređaj 1, naručitelj dodatno boduje bolji energetski razred u odnosu na minimalno propisano tehničkim specifikacijama.
- Quality — Za mobilni telefon TIP 2 - ponuđeni uređaj 2, naručitelj dodatno boduje bolji energetski razred u odnosu na minimalno propisano tehničkim specifikacijama.
Official publications
- TED · 00595618-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026
Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu
- Potrošni materijal
- RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA
- UREDSKI MATERIJAL
- TONERI I TINTE
- PNEUMATICI ZA MOTORNA VOZILA S USLUGAMA ZAMJENE, ČUVANJA I ZBRINJAVANJA
- POTROŠNI MATERIJAL
- UREDSKI MATERIJAL - TONERI I TINTE
- OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM
- UREDSKI MATERIJAL
- NABAVA ISPISNIH UREĐAJA, TONERA I POTROŠNOG MATERIJALA