Električna energija-opskrba
Buyer: HRVATSKA NARODNA BANKA
- Published
- 1 September 2025
- Submission deadline
- 24 September 2025, 11:00
- Estimated value
- €1,305,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00567741-2025
- Reference
- 7bc9f3c3-c399-476a-ba3e-4a8fbc4fb874
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09000000Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je električna energija sukladno Troškovniku električne energije prema obračunskim mjernim mjestima (u daljnjem tekstu: Troškovnik) i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora. Radi stimuliranja proizvodnje energije iz obnovljivih izvora kako bi ona postala konkurentnija energiji dobivenoj iz konvencionalnih izvora te poticanja izgradnje novih izvora obnovljive energije i postizanja održivog razvoja, naručitelj je odredio da električna energija mora sadržavati gore navedeni minimalni postotak električne energije iz obnovljivih izvora. Ponuditelji nude predmet nabave u skladu s Općim uvjetima za korištenje mreže i opskrbu električnom energijom, pridržavajući se u svemu važećih Zakona o tržištu električne energije i ostalih propisa koji reguliraju tržište električne energije.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao kriterij primjenjuje se visina ponuđene količine obnovljivih izvora u postocima (%). Udio električne energije dobivene iz obnovljivih izvora mora minimalno iznositi 50%. Ako ponuditelj nudi viši…
Official publications
- TED · 00567741-2025 · 1 September 2025
- OJS · 166/2025 · 1 September 2025