Električna energija
Buyer: Narodne novine d.d.
- Published
- 8 October 2025
- Submission deadline
- 7 November 2025, 09:00
- Estimated value
- €300,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00659059-2025
- Reference
- f3189f92-860c-45bb-a94a-e4da7108e274
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom, sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj DoN.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao kriterij primjenjuje se visina ponuđene količine obnovljivih izvora u postocima (%). Udio električne energije dobivene iz obnovljivih izvora mora minimalno iznositi 50% (pedeset posto). Ponuda…
Official publications
- TED · 00659059-2025 · 8 October 2025
- OJS · 193/2025 · 8 October 2025