Električna energija
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 18 September 2025
- Submission deadline
- 23 October 2025, 12:00
- Estimated value
- €4,200,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00611157-2025
- Reference
- 93c38c37-6523-40ea-b66c-668cd9c25f06
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Detaljni opis predmeta nabave s naznačenim minimalno potrebnim tehničkim specifikacijama nalazi se u obrascu PRILOG 1. Opis predmeta nabave i količinama iskazanim u Troškovniku – PRILOG 2.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj je ovaj kriterij kvalitete kao kriterij za odabir/kvalitete odredio s obzirom na procijenjenu vrijednost nabave te ozbiljnost i važnost predmeta nabave ovog postupka javne nabave za…
Official publications
- TED · 00611157-2025 · 18 September 2025
- OJS · 179/2025 · 18 September 2025