Električna energija
- Published
- 5 July 2024
- Submission deadline
- 8 August 2024, 09:00
- Estimated value
- €440,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00402185-2024
- Reference
- 5ae66cf3-cafa-47d7-8831-2c5df9ee5b9f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet postupka je nabava opskrbe električnom energijom, temeljem iskazanih potreba te sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenim u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora. Radi stimuliranja proizvodnje energije iz obnovljivih izvora, a kako bi ona postala konkurentnija energiji dobivenoj iz konvencionalnih izvora te poticanja izgradnje novih izvora obnovljive energije i postizanja održivog razvoja, Naručitelj je odredio da električna energija mora sadržavati gore navedeni minimalni postotak električne energije iz obnovljivih izvora. Naime, temeljem Nacionalnog akcijskog plana za zelenu javnu nabavu za razdoblje od 2015.- 2017. s pogledom do 2020. godine, koji je donesen na sjednici Vlade RH 26. kolovoza 2015. kao osnovno mjerilo zelene javne nabave za električnu energiju, predviđena je nabava barem 50% električne energije iz obnovljivih izvora i/ili nabava električne energije iz visokoučinkovite kogeneracije (s tim da ponuđač treba navesti udio električne energije iz obnovljivih izvora kojom misli opskrbiti naručitelja). Obnovljivi izvori energije su ob…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao kriterij primjenjuje se visina ponuđene količine obnovljivih izvora u postocima (%). Udio električne energije dobivene iz obnovljivih izvora mora minimalno iznositi 50%. Ponuda koja u usporedbi s…
Official publications
- TED · 00402185-2024 · 5 July 2024
- OJS · 130/2024 · 5 July 2024
Other tenders from NEUROPSIHIJATRIJSKA BOLNICA DR. IVAN BARBOT POPOVAČA
- Potrošni materijal za dijagnostiku i liječenje koji nije obuhvaćen zajedničkom nabavom
- Električna energija
- Električna energija
- Električna energija
- Potrošni materijal za dijagnostiku i liječenje koji nije obuhvaćen zajedničkom nabavom
- Potrošni materijal za dijagnostiku i liječenje koji nije obuhvaćen zajedničkom nabavom
- Potrošni materijal za dijagnostiku i liječenje koji nije obuhvaćen zajedničkom nabavom
- Potrošni materijal za dijagnostiku i liječenje koji nije obuhvaćen zajedničkom nabavom
- Prirodni plin
- Potrošni materijal za dijagnostiku i liječenje koji nije obuhvaćen zajedničkom nabavom