EKC UREĐAJ
- Published
- 9 July 2025
- Submission deadline
- 11 August 2025, 12:00
- Estimated value
- €360,000
- Place of performance
- HR025
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00445045-2025
- Reference
- 4df6044c-6a12-474d-9f52-50234ab41e1b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
EKC uređaj za potrebe Zavoda za kardijalnu i torakalnu kirurgiju KBC-a Osijek uključujući isporuku uređaja, instalaciju i puštanje u punu funkciju rada uređaja, edukaciju korisnika o rukovanju i radu s opremom (u trajanju od 1 radnog dana na mjestu instalacije uređaja od strane educiranog specijalista) te redovno održavanje opreme tijekom jamstvenog perioda u trajanju minimalno od 12 (dvanaest) mjeseci. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Troškovniku u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave. Ugovorne obveze započinju danom obostranog potpisa ugovora o javnoj nabavi robe. Rok za isporuku, montažu, puštanje u punu funkciju rada uređaja, edukaciju osoblja Naručitelja o načinu rukovanja i radu s opremom, te uredno izvršenu primopredaju isporučenog predmeta nabave iznosi 60 (šezdeset) dana od dana sklapanja ugovora. Rok za potpuno ispunjenje svih ugovornih obveza (kompletno servisiranje i održavanje sa svim rezervnim dijelovima uređaja za rad u punoj funkciji) traje do isteka ugovorenog jamstvenog roka u trajanju od minimalno 12 (dvanaest mjeseci).
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Duljina jamstva za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku jedan je od kriterija za odabir ponude u predmetnom postupku nabave. Ponuditelj je u obvezi ponuditi jamstveni rok u trajanju minimalno 1…
Official publications
- TED · 00445045-2025 · 9 July 2025
- OJS · 129/2025 · 9 July 2025