ΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"
- Published
- 25 October 2024
- Submission deadline
- 11 December 2024, 14:00
- Estimated value
- €549,866
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00649377-2024
- Reference
- 64e0cf8a-d83d-41fd-a86a-0d54f598f6fa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33160000Técnicas operatorias
Description
1.3.1 Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια του είδους «Εγχειρητική τεχνική», για την κάλυψη των ετήσιων αναγκών του Γ.Ν.Θ. «Γ. Παπανικολάου» σύμφωνα με τις αναλυτικές τεχνικές προδιαγραφές του παραρτήματος “I” της παρούσας, συνολικού προϋπολογισμού 549.865,63 € χωρίς το Φ.Π.Α. (676.209,97 € με το Φ.Π.Α. 24%). 1.3.2 Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στον ακόλουθο κωδικό του κοινού λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : CPV 33160000-9 (Εγχειρητική τεχνική). Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ «I» της παρούσας διακήρυξης, για κάθε ομάδα-τμήμα της παρούσας χωριστά. Για την παρούσα σύμβαση γίνονται δεκτές προσφορές είτε για κάθε τμήμα της διακήρυξης χωριστά, είτε για περισσότερα του ενός Τμήματος, είτε για το σύνολό τους και πάντα για το σύνολο της ποσότητας ανά τμήμα. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 676.209,97 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24% (προϋπολογισμός χωρίς ΦΠΑ: 549.865,63 €, ΦΠΑ: € 126.344,34 €). Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε ένα (1) έτος Το Νοσοκομείο έχει δικαίωμα παράτασης της σύμβασης για ένα επιπλέον έτος με αντίστοιχη αύξηση του φυσικού – οικονομικού αντικειμένου, με μονο…
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη
Official publications
- TED · 00649377-2024 · 25 October 2024
- OJS · 209/2024 · 25 October 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
- Παροχή Υπηρεσιών Καθαρισμού Κτιρίων, Συντήρησης Πρασίνου και Απεντόμωσης - Μυοκτονίας
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΘΩΡΑΚΟΚΑΡΔΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΕΙΚΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ.…
- Διακήρυξη Διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ.Ν.Θ. Γ.…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΛΙΝΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΕΙΔΩΝ