Δράσεις Ψηφιακού Μετασχηματισμού του Δήμου Σύρου - Ερμούπολης
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 23 December 2025
- Submission deadline
- 30 January 2026, 13:00
- Estimated value
- €459,042
- Place of performance
- ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ, EL422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00858833-2025
- Reference
- 27c83f80-f186-49e5-858e-0e1e09221823
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 30238000Equipo de automatización de biblioteca
- 31710000Equipo electrónico
- 32322000Equipo multimedia
- 33197000Equipo informático para uso médico
- 34990000Equipo de control, seguridad, señalización e iluminación
- 35125100Sensores
- 48160000Paquetes de software de bibliotecas
Description
Αντικείμενο του εν λόγω Υποέργου είναι προμήθεια εξοπλισμού, εφαρμογών και υπηρεσιών για τις παρακάτω 7 δράσεις ψηφιακού μετασχηματισμού του Δήμου Σύρου - Ερμούπολης. 1. Δράση 4: Έξυπνες διαβάσεις πεζών και φιλικές προς ΑΜΕΑ στο Δήμο Σύρου -Ερμούπολης 2. Δράση 14: Ψηφιακή Πλατφόρμα Διαχείρισης Ευπαθών Ομάδων του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης 3. Δράση 18: Σύστημα Διαχείρισης Ηλεκτρονικών Πληρωμών του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης 4. Δράση 19: Παροχή συστήματος τηλεϊατρικής σε ευπαθείς ομάδες για απομακρυσμένη διάγνωση στο Δήμο Σύρου – Ερμούπολης 5. Δράση 27: Ψηφιοποίηση καταλόγων δημοτικής βιβλιοθήκης - Δημιουργία έξυπνης δημοτικής βιβλιοθήκης του Δήμου Σύρου - Ερμούπολης 6. Δράση 28: Ψηφιοποίηση τοπικής πολιτιστικής κληρονομιάς του Δήμου Σύρου – Ερμούπολης 7. Δράση 38: Ηλεκτρονική Τιμολόγηση Δήμου Σύρου – Ερμούπολης
Award criteria
- Quality — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία εκτιμάται βάση κριτηρίων και σχετικών συντελεστών, όπως αναλυτικά περιγράφονται στην Διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00858833-2025 · 23 December 2025
- OJS · 247/2025 · 23 December 2025