ΔΡΑΣΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
Buyer: ΕΠΙΤΕΛΙΚΗ ΔΟΜΗ ΕΣΠΑ ΥΚΟΙΣΟ
- Published
- 8 October 2025
- Submission deadline
- 14 November 2025, 11:00
- Estimated value
- €798,750
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00658054-2025
- Reference
- ff7d5213-ce81-44a7-83f9-9e1a75b296e2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79340000Servicios de publicidad y de marketing
- 72400000Servicios de Internet
- 79341100Servicios de consultoría en publicidad
- 92111200Producción de películas y videocintas de publicidad, propaganda e información
- 79952000Servicios de eventos
- 22462000Material de publicidad
Description
Το έργο αφορά στην υλοποίηση της σύμβασης με τίτλο «Δράσεις επικοινωνίας» Α/Α: 3 του Έργου «SUB1. Πληρωμή της πλειοψηφίας των κοινωνικών παροχών μέσω προπληρωμένων καρτών» (Κωδικός ΟΠΣ ΤΑ 5218010) Συγκεκριμένα, αντικείμενο της παρούσας διακήρυξης είναι η επιλογή συμβούλου δημοσιότητας για την υλοποίηση δράσεων ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης όπως ο σχεδιασμός ενός στρατηγικού πλάνου επικοινωνίας της παρέμβασης και η υλοποίηση ενός σχεδίου δράσης για την ενημέρωση του κοινού προκειμένου να εξευρεθεί ο βέλτιστος τρόπος διάχυσης του μηνύματος τόσο στις συγκεκριμένες ομάδες στόχου του έργου, όσο και γενικότερα, με στόχο τη μέγιστη συμμετοχή ωφελούμενων. Ειδικότερα, ο ανάδοχος θα πρέπει να παρέχει τις κατωτέρω υπηρεσίες: Δράση 1: Επικοινωνιακή Στρατηγική, Σχέδιο Δράσεων και Συντονισμός Επικοινωνιακών Ενεργειών Δράση 2: Δημιουργικός Σχεδιασμός και Παραγωγή Έντυπου, Ηλεκτρονικού, Οπτικοακουστικού και λοιπού Ενημερωτικού Προωθητικού Υλικού Δράση 3: Σχεδιασμός και Υλοποίηση διαφημιστικών ενεργειών σε ΜΜΕ Δράση 4: Δράσεις Ενημέρωσης και Ευαισθητοποίησης Δράση 5: Σχεδιασμός και Υλοποίηση διαφημιστικών ενεργειών σε διαδίκτυο και μέσα κοινωνικής δικτύωσης
Award criteria
- Quality — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Official publications
- TED · 00658054-2025 · 8 October 2025
- OJS · 193/2025 · 8 October 2025