Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 10 October 2025
- Submission deadline
- 14 November 2025, 10:00
- Estimated value
- 3,450,774 zł
- Place of performance
- PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00666339-2025
- Reference
- 010d59b3-5f01-473c-8778-84006ecf8850
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141310Jeringas
- 33141320Agujas para uso médico
- 33141220Cánulas
- 33141321Agujas para anestesia
- 33141323Agujas para biopsia
- 33141000Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów według poniższych części: Zadanie 1 - Zadanie 25. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ww. części został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 3 do SWZ) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ). W treści ogłoszenia podano szacunkową całkowitą wartość przedmiotu zamówienia z "prawem opcji" dotyczy wartości całego zamówienia, a także poszczególnych jego części. Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono wstępnych konsultacji rynkowych.
Lots (25)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 1 | 33141320 Agujas para uso médico | 3,885 zł |
| 2 | Zadanie 2 | 33141323 Agujas para biopsia | 13,440 zł |
| 3 | Zadanie 3 | 33141323 Agujas para biopsia | 19,200 zł |
| 4 | Zadanie 4 | 33141323 Agujas para biopsia | 41,600 zł |
| 5 | Zadanie 5 | 33141323 Agujas para biopsia | 34,560 zł |
| 6 | Zadanie 6 | 33141320 Agujas para uso médico | 6,081 zł |
| 7 | Zadanie 7 | 33141320 Agujas para uso médico | 35,280 zł |
| 8 | Zadanie 8 | 33141320 Agujas para uso médico | 10,332 zł |
| 9 | Zadanie 9 | 33141320 Agujas para uso médico | 1,930 zł |
| 10 | Zadanie 10 | 33141321 Agujas para anestesia | 236,535 zł |
| 11 | Zadanie 11 | 33141321 Agujas para anestesia | 185,760 zł |
| 12 | Zadanie 12 | 33141323 Agujas para biopsia | 1,296 zł |
| 13 | Zadanie 13 | 33141320 Agujas para uso médico | 165 zł |
| 14 | Zadanie 14 | 33141320 Agujas para uso médico | 215,794 zł |
| 15 | Zadanie 15 | 33141320 Agujas para uso médico | 98,782 zł |
| 16 | Zadanie 16 | 33141220 Cánulas | 91,800 zł |
| 17 | Zadanie 17 | 33141220 Cánulas | 927,752 zł |
| 18 | Zadanie 18 | 33141310 Jeringas | 764,562 zł |
| 19 | Zadanie 19 | 33141310 Jeringas | 1,186 zł |
| 20 | Zadanie 20 | 33141310 Jeringas | 605 zł |
| 21 | Zadanie 21 | 33141310 Jeringas | 328,387 zł |
| 22 | Zadanie 22 | 33141310 Jeringas | 3,864 zł |
| 23 | Zadanie 23 | 33141310 Jeringas | 34,149 zł |
| 24 | Zadanie 24 | 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos | 364,800 zł |
| 25 | Zadanie 25 | 33141320 Agujas para uso médico | 29,030 zł |
Award criteria
- Price — Cena stanowi 100 %
Official publications
- TED · 00666339-2025 · 10 October 2025
- OJS · 195/2025 · 10 October 2025
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji