Dostawa wyrobów medycznych oraz wkładów do wstrzykiwaczy.
Buyer: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
- Published
- 12 December 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 09:15
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00826974-2025
- Reference
- fcaa35f1-4ddc-47d9-9f1a-1907c6583d69
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych oraz wkładów do wstrzykiwaczy do siedziby Zamawiającego, zwanych dalej „wyrobami”. 2.Rodzaj oraz ilości przedmiotu zamówienia określają formularze asortymentowo – cenowe nr 1.1 -1.13, stanowiące załączniki do formularza ofertowego.
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Pakiet 1 - Elementy wymienne do systemu iniekcji środka kontrastowego CTExpres 4D | 33140000 Material médico fungible | — |
| 2 | Pakiet 2 - Wkłady do wstrzykiwaczy | 33140000 Material médico fungible | — |
| 3 | Pakiet nr 3 - Materiały eksploatacyjne do wstrzykiwacza Medrad Centargo | 33140000 Material médico fungible | — |
| 4 | Pakiet 4 - Wkłady do wstrzykiwaczy | 33140000 Material médico fungible | — |
| 5 | Pakiet 5 - Sterylne wkłady 150ml do strzykawki Medrad Mark 7 | 33140000 Material médico fungible | — |
| 6 | Pakiet 6 - Rurka intubacyjna dotchawicza | 33140000 Material médico fungible | — |
| 7 | Pakiet 7- Zestaw do przyłączenia strzykawki typu luer lock | 33140000 Material médico fungible | — |
| 8 | Pakiet 8 - Przyrządy do przetoczeń | 33140000 Material médico fungible | — |
| 9 | Pakiet nr 9 - Cewniki pH-mertyczne | 33140000 Material médico fungible | — |
| 10 | Pakiet 10- Elektrody do defibrylacji | 33140000 Material médico fungible | — |
| 11 | Pakiet 11- Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej ucha | 33140000 Material médico fungible | — |
| 12 | Pakiet 12- Wzierniki ginekologiczne | 33140000 Material médico fungible | — |
| 13 | Pakiet 13- Łyżki do wideolaryngoskopu | 33140000 Material médico fungible | — |
Award criteria
- Price — 100
Official publications
- TED · 00826974-2025 · 12 December 2025
- OJS · 240/2025 · 12 December 2025
Other tenders from Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
- DOSTAWA KONTRASTÓW (POWTÓRKA)
- Implanty na przewodnictwo kostne przezskórne i podskórne
- KPO2 – Cyberbezpieczeństwo – Podniesienie obecnie posiadanego rozwiązania Veeam Backup & Replication w wersji Foundation Standard do wersji…
- USŁUGA SERWISU TECHNICZNEGO ROBOTA CHIRURGICZNEGO DA VINCI
- DOSTAWA AKCESORIÓW DO URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH
- USŁUGA OCHRONY FIZYCZNEJ OBIEKTÓW, OSÓB I MIENIA WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO WE WROCŁAWIU
- Dostawa Szpitalnego Systemu Informatycznego klasy ERP wraz z usługą wdrożenia, udzieleniem licencji, świadczeniem usług gwarancji, nadzoru…
- Dostawa gazów medycznych oraz technicznych wraz z napełnieniem i dzierżawą 2 szt. zbiorników na tlen medyczny oraz butli na gazy medyczne i…
- KPO1 –1.4 - Rozbudowa zespołu budynków WSSK na potrzeby Zakładu Patomorfologii oraz Poradni onkologicznych wraz z zakupem sprzętu i…
- KPO3 -2.4 - Zakup i modernizacja wyrobów medycznych w tym wagi elektroniczne i wózki transportowe