Dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu
Buyer: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna
- Published
- 10 April 2024
- Estimated value
- 460,000 zł
- Place of performance
- Kobiernice, PL225
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00212469-2024
- Reference
- 810d6a63-c3a0-430f-9628-492bcbbbee56
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24312123Policloruro de aluminio
Description
1.Przedmiotem zamówienia była sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu w ilości 168 ton – koagulantu do uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (dalej jako „Produkt”). 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawierał Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia opisane zostały w pkt 5.1 Techniczny ID partii: LOT-0001 ogłoszenia poniżej. 4. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego (dalej „Postępowanie”) dotyczyło zamówienia sektorowego o wartości równej lub przekraczającej progi unijne i prowadzone było w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1605) – dalej „Ustawa”. 5. W Postępowaniu zastosowano procedurę, o której mowa w art. 139 Ustawy, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokonał badania i oceny ofert, a następnie dokonał kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia (tzw. „procedura odwrócona”). 6. Postępowanie prowadzone było przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej eZamawiający Marketplanet (dalej „Pla…
Award criteria
- Price — Cena ofertowa z wagą 100% (1%=1p). Każdy z Wykonawców zgodnie z kryterium - cena ofertowa otrzyma odpowiednią liczbę punktów (maksymalnie 100 pkt), wyliczoną w następujący sposób: IP=(Cn/Cb)xA, gdzie…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Brenntag Polska Sp. z o.o. | — | — |
Official publications
- TED · 00212469-2024 · 10 April 2024
- OJS · 71/2024 · 10 April 2024
Other tenders from Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna
- Dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego w ilości 640m3
- Dostawy wodnego roztworu chlorku poliglinu w ilości 360 ton
- Budowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. – Przepompownia Urbanowice
- Budowa instalacji OZE na terenie oddziału GPW S.A. - Przepompownia Paprocany
- Przebudowa rurociągu DN 1600 na DN 1400 relacji Paprocany – Murcki – Etap I, II, III i VI.
- Przebudowa rurociągu DN 1600 na DN 1400 relacji Paprocany – Murcki – Etap I, II, III i VI.
- Przebudowa rurociągu DN 1600 na DN 1400 relacji Paprocany – Murcki – Etap I, II, III i VI.
- Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i członków ich rodzin
- Przebudowa rurociągu DN 1600 na DN 1400 relacji Paprocany – Murcki – Etap I, II, III i VI.
- Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i członków ich rodzin