Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 288-1
Buyer: Polska Grupa Górnicza S.A.
- Published
- 18 June 2024
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00360598-2024
- Reference
- f5315d3a-a1d4-4df1-8c84-9225689a43f4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44212380Partes de estructuras
Description
1. Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica w ramach składów konsygnacyjnych - nr grupy 288-1. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Dz. Urz. UE L.2016.119. spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO.
Award criteria
- Price — Cena - waga 100%
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| HUTA ŁABĘDY S.A. | 2,822,845 zł | — |
Official publications
- TED · 00360598-2024 · 18 June 2024
- OJS · 117/2024 · 18 June 2024