Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-1.
Buyer: Polska Grupa Górnicza S.A.
- Published
- 19 November 2025
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00766405-2025
- Reference
- e368fbe9-9491-4a67-93e3-15d2154de535
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44212380Partes de estructuras
Description
1. Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-1 wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Dz. Urz. UE L.2016.119. spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Umowa nr 702503543 | 44212380 Partes de estructuras | — |
| 2 | Umowa nr 702503544 | 44212380 Partes de estructuras | — |
Award criteria
- Price — Cena - waga 100%
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Matix sp. z o.o. | 2,108,000 zł | — |
| HUTA ŁABĘDY S.A. | 839,240 zł | — |
Official publications
- TED · 00766405-2025 · 19 November 2025
- OJS · 223/2025 · 19 November 2025