Dostawa rotacyjnych podzespołów do pojazdów metra typu Varsovia.
Buyer: Miasto Stołeczne Warszawa, reprezentowane przez Zarząd Transportu Miejskiego w imieniu i na rzecz którego działa Metro Warszawskie Sp. z o.o. (MW Sp. z o.o.)
- Published
- 28 October 2025
- Submission deadline
- 28 November 2025, 12:00
- Place of performance
- Warszawa, PL911
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00709677-2025
- Reference
- e13ea935-94c6-46a3-a1ab-f79b9d79831c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34631000Partes de locomotoras o material móvil
Description
1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa rotacyjnych podzespołów do pojazdów metra typu Varsovia (zwanych dalej również „częściami”), w podziale na 6 zadań. 2. Zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje dostawę części w ramach poszczególnych zadań wskazanych w „Zestawieniu zamawianych części” stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią (dalej: „ST”). 3. Zamawiający wymaga realizacji Przedmiotu Zamówienia w zakresie zadań nr 2, 3 i 6 w 2 partiach, wg harmonogramu dostaw oraz w ilościach wskazanych w załączniku nr 1 do ST. W zadaniach nr 1, 4 i 5 Wykonawca jest zobowiązany zrealizować dostawę w ramach jednej partii w terminach i ilościach określonych w załączniku nr 1 do ST. W ramach jednej partii dopuszczalne są maksymalnie dwie dostawy częściowe. 4. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz wzorem umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 5. Zważywszy iż: 1) W wyniku rozstrzygniętego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego Zamawiający nabył pojazdy metra typu Varsovia od Š…
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa rotacyjnych podzespołów do pojazdów metra typu Varsovia - zadanie nr 1 | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | — |
| 2 | Dostawa rotacyjnych podzespołów do pojazdów metra typu Varsovia - zadanie nr 2 | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | — |
| 3 | Dostawa rotacyjnych podzespołów do pojazdów metra typu Varsovia - zadanie nr 3 | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | — |
| 4 | Dostawa rotacyjnych podzespołów do pojazdów metra typu Varsovia - zadanie nr 4 | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | — |
| 5 | Dostawa rotacyjnych podzespołów do pojazdów metra typu Varsovia - zadanie nr 5 | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | — |
| 6 | Dostawa rotacyjnych podzespołów do pojazdów metra typu Varsovia - zadanie nr 6 | 34631000 Partes de locomotoras o material móvil | — |
Award criteria
- Price — Cena brutto oferowanego zadania
Official publications
- TED · 00709677-2025 · 28 October 2025
- OJS · 207/2025 · 28 October 2025
Other tenders from Miasto Stołeczne Warszawa, reprezentowane przez Zarząd Transportu Miejskiego w imieniu i na rzecz którego działa Metro Warszawskie Sp. z o.o. (MW Sp. z o.o.)
- Dostawa lokomotywy manewrowej
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Inspiro w latach 2026-2027.
- Modernizacja oświetlenia wewnętrznego w pojazdach metra typu Metropolis 98B
- Dostawa części zamiennych do odbieraków prądu pojazdów metra typu Metropolis 98B, Inspiro oraz Skoda Varsovia
- Dostawa części do układu pneumatycznego pojazdów metra typu Skoda Varsovia w latach 2026-2027.
- Dostawa osi do pojazdów metra typu Metropolis 98B w latach 2028-2030
- Dostawa kół monoblokowych do pojazdów metra typu Metropolis 98B w latach 2028-2030