Dostawa radiofarmaceutyków
Buyer: Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej
- Published
- 21 November 2024
- Submission deadline
- 23 December 2024, 10:00
- Place of performance
- Dąbrowa Górnicza, PL22B
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00711264-2024
- Reference
- 47c26b17-a97c-4995-bf59-32f0edc70825
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
- 33124210Material para radiodiagnóstico
Description
1. Przedmiotem zamówienia Dostawa radiofarmaceutyków – 18 F Cholina. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 4.Zamawiający informuje, że postępowanie prowadzone jest na zasadach określonych w art. 139 ustawy Pzp i zastrzega, iż w pierwszej kolejności dokona oceny ofert, a następnie badać będzie czy Wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. - Postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy Pzp - Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Award criteria
- Price — 100%
Official publications
- TED · 00711264-2024 · 21 November 2024
- OJS · 227/2024 · 21 November 2024
Other tenders from Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej
- Dostawa igieł i znaczników do biopsji
- Dostawa produktów leczniczych
- Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe oraz monitorowanie indeksowania na P1” – Pakiet nr 1 Rozbudowa i integracja systemu RIS/PACS z…
- Dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu „Rozwój i modernizacja infrastruktury opieki wysokospecjalistycznej w ZCO”
- Kompleksowa modernizacja i rozbudowa infrastruktury IT – środowisko serwerowo-sieciowe, zaprojektowanie i wykonanie sieci WLAN wraz z…
- Dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu „Rozwój i modernizacja infrastruktury opieki wysokospecjalistycznej w ZCO”
- Dostawa produktów leczniczych do realizacji świadczeń w zakresie leczenia trombolitycznego udarów
- Dostawa wyrobów medycznych i środków ochrony indywidualnej dla Pracowni Leków Cytostatycznych
- Zakup sprzętu w ramach realizacji zadania Narodowej Strategii Onkologicznej pn. „Zakup sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla pacjentów…
- Dostawa produktów do realizacji programów lekowych onkologicznych i neurologicznych