Dostawa parownicy do podłoży do IHAR-PIB w Radzikowie
Buyer: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
- Published
- 5 August 2026
- Estimated value
- 199,000 zł
- Place of performance
- Błonie, PL913
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00541232-2026
- Reference
- 99c82393-e91d-48f7-b37b-c5d864798392
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43323000Equipo de irrigación
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa parownicy do podłoży do IHAR-PIB w Radzikowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie przedmiotu zamówienia (załączniki nr 1 do SWZ). 3. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) dalej „ustawa” lub „uPzp”, o wartości szacunkowej równej lub przekraczającej „próg unijny” w rozumieniu art. 3 ustawy. 4. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie: Podział zamówienia na części jest niemożliwy gdyż Zamawiający zamawia jedno kompletne urządzenie. Jednocześnie zamówienie w całości jest dostosowane do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw w rozumieniu załącznika I do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. 5. Jeżeli opisując przedmiot zamówienia Zamawiający odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. Każdy zapisany …
Award criteria
- Price — Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przyznawania punktów w niniejszym kryterium znajdują się w SWZ
- Quality — Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przyznawania punktów w niniejszym kryterium znajdują się w SWZ
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| MERAZET Spółka Akcyjna | 197,000 zł | — |
Official publications
- TED · 00541232-2026 · 5 August 2026
- OJS · 149/2026 · 5 August 2026
Other tenders from Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
- Dostawa i montaż dwóch komór klimatycznych typu walk-in dla IHAR-PIB, Oddział w Poznaniu
- Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie
- Dostawa sprzętu biurowego do IHAR-PIB
- Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie
- Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie
- Dostawa zamrażarki -20C do IHAR-PIB
- Dostawa szafek laboratoryjnych w siedzibie IHAR-PIB
- Dostawa szafek laboratoryjnych w siedzibie IHAR-PIB
- Dostawa ultrasonikatora precyzyjnego do IHAR-PIB
- Dostawa sekwenatora następnej generacji do IHAR-PIB