Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie
Buyer: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
- Published
- 3 August 2026
- Estimated value
- 176,406 zł
- Place of performance
- Błonie, PL913
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00535680-2026
- Reference
- e37e5532-c527-4a17-b577-1398a494ca3e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33793000Artículos de vidrio para laboratorio
- 38410000Instrumentos de cómputo
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 39700000Aparatos domésticos
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie przedmiotu zamówienia (załączniki nr 1.1. - 1.4 do SWZ, odpowiednio do części). 3.Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.) dalej „ustawa” lub „uPzp”, o wartości szacunkowej równej lub przekraczającej „próg unijny” w rozumieniu art. 3 ustawy. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. 5. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. 6. Jeżeli opisując przedmiot zamówienia Zamawiający odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. Każdy zapisany w SWZ zwrot odnoszący się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznej i systemu referencji …
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego do IHAR-PIB w Radzikowie | 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio | 118,255 zł |
| 2 | Dostawa sprzętu AGD do IHAR-PIB w Radzikowie | 39713100 Lavavajillas | 34,667 zł |
| 3 | Dostawa 2 termostatów-scylatorów z funkcją grzania i chłodzenia próbki do IHAR-PIB w Radzikowie | 38410000 Instrumentos de cómputo | 14,200 zł |
| 4 | Dostawa fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | 9,284 zł |
Award criteria
- Price — Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przyznawania punktów w niniejszym kryterium znajdują się w SWZ
- Quality — Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przyznawania punktów w niniejszym kryterium znajdują się w SWZ
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Alchem Grupa Sp. z o. o. | 171,589 zł | — |
| Labindex S.C. Marcin Grzelka,Michalis Stambuldzys | 152,522 zł | — |
| VWR International Sp. z o. o. | 114,020 zł | — |
| MERAZET Spółka Akcyjna | 48,386 zł | — |
| Alchem Grupa Sp. z o. o. | 42,548 zł | — |
| Eppendorf Poland Sp. z o.o. | 42,464 zł | — |
| ProEquip sp. z o.o. | 40,350 zł | — |
| TAS Tomasz Orlikowski | 38,969 zł | — |
| ProEquip sp. z o.o. | 19,600 zł | — |
Official publications
- TED · 00535680-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026
Other tenders from Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
- Dostawa i montaż dwóch komór klimatycznych typu walk-in dla IHAR-PIB, Oddział w Poznaniu
- Dostawa parownicy do podłoży do IHAR-PIB w Radzikowie
- Dostawa sprzętu biurowego do IHAR-PIB
- Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie
- Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego, termobloków, sprzętu AGD oraz fluorymetru do IHAR-PIB w Radzikowie
- Dostawa zamrażarki -20C do IHAR-PIB
- Dostawa szafek laboratoryjnych w siedzibie IHAR-PIB
- Dostawa szafek laboratoryjnych w siedzibie IHAR-PIB
- Dostawa ultrasonikatora precyzyjnego do IHAR-PIB
- Dostawa sekwenatora następnej generacji do IHAR-PIB