Dostawa lampy RTG do tomografu komputerowego AQUILION PRIME SP TSX-3038 o SN: 5KA2012073 dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Buyer: Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- Published
- 18 November 2024
- Submission deadline
- 3 December 2024, 10:00
- Place of performance
- Łódź, PL711
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00701134-2024
- Reference
- 8d16dca3-b3b3-401e-9b53-0fd466fdf142
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111000Aparatos para radiología
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa lampy RTG do tomografu komputerowego AQUILION PRIME SP TSX-3038 o SN: 5KA2012073 dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do SWZ „Zestawienie parametrów technicznych, oraz warunków gwarancji” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 7.
Award criteria
- Price — Cena C = [(CMIN/CB) x 60%]*100 C – wartość punktowa ceny; CMIN – cena najniższa spośród wszystkich ofert; CB – cena badanej oferty.
- Quality — Czas dostawy • Czas dostawy: do 2 dni roboczych od daty podpisania umowy – 20 pkt.; • Czas dostawy: max. 3 dni robocze od daty podpisania umowy – 0 pkt.;
- Quality — Warunki gwarancji min. 12 miesięcy – 0 pkt. powyżej 12 m-cy do 24 m-cy – 10 pkt. powyżej 24 m-cy – 20 pkt.
Official publications
- TED · 00701134-2024 · 18 November 2024
- OJS · 224/2024 · 18 November 2024
Other tenders from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
- NZP.271.118.2026 Postępowanie o udziel.zam.publicz.prowadz.w trybie przetargu nieogran.o wartości powyżej 216 000 euro na dostawę zestawów…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- NZP.272.102.2026 Budowa budynku ambulatoryjnej opieki specjalistycznej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 20 000 000 euro na…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę defibrylatora dla Oddziału Kardiologicznego…
- postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę serwisową dla aparatu SPECT/CT typ: Discovery…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę endoskopów, RTG z ramieniem C oraz stołu…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę systemu monitorowania funkcji życiowych…
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 216 000 euro na usługę 36 miesięcznej pogwarancyjnej obsługi serwisowej…