Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w Szczyrku
Buyer: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
- Published
- 23 January 2025
- Place of performance
- PL225
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00046908-2025
- Reference
- a1ba5b02-703b-4b33-b1e8-c8056525f702
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266, 834, 859) do COS-OPO w Szczyrku. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 6 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 5 do SWZ – Projektowane postanowieniach umowy. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania podpisanej Generalnej Umowy Dystrybucyjnej z właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego, do którego przyłączone są obiekty Instytucji Zamawiającej.
Award criteria
- Price — Przy wyborze oferty najkorzystniejszej Zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami: Kryterium wyboru Waga kryterium Cena brutto (C) 100% ZASADY OCENY OFERT WEDŁUG USTALONYCH KRYTERIÓW 1.…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| AUDAX RENEWABLES Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, | 1,443,078 zł | — |
Official publications
- TED · 00046908-2025 · 23 January 2025
- OJS · 16/2025 · 23 January 2025
Other tenders from Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
- Przetarg nieograniczony
- Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w Zakopanem
- Usługi zimowego utrzymania skoczni i tras biegowych dla Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem z…
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawy energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu, Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawa i montaż instalacji z branży sanitarnej do zadaszonego toru lodowego z podziałem na dwie części
- Budowa internatu sportowego.
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawa i montaż instalacji z branży sanitarnej do zadaszonego toru lodowego z podziałem na dwie części