Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w Zakopanem
Buyer: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
- Published
- 18 December 2025
- Place of performance
- PL219
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00842108-2025
- Reference
- 38020f52-8a8a-472b-9ed6-8662789fda77
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266,) do COS-OPO w Zakopanem. Szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną wynosi 4600 MWh w okresie od 01.01.2026-31.12.2026. 2.Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 6 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 5 do SWZ – Projektowane postanowieniach umowy.
Award criteria
- Price — Dokumenty zamówienia
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Plus Energia Sp. zo.o. | 2,137,620 zł | — |
Official publications
- TED · 00842108-2025 · 18 December 2025
- OJS · 244/2025 · 18 December 2025
Other tenders from Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
- Przetarg nieograniczony
- Usługi zimowego utrzymania skoczni i tras biegowych dla Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem z…
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawy energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu, Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawa i montaż instalacji z branży sanitarnej do zadaszonego toru lodowego z podziałem na dwie części
- Budowa internatu sportowego.
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawa i montaż instalacji z branży sanitarnej do zadaszonego toru lodowego z podziałem na dwie części
- Przetarg nieograniczony