Dostawa energii elektrycznej
Buyer: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
- Published
- 6 December 2024
- Submission deadline
- 13 December 2024, 09:00
- Place of performance
- Zakopane, PL219
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00746343-2024
- Reference
- 262720cc-3805-40c1-b248-bcbb70837d9a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09300000Electricidad, calefacción, energías solar y nuclear
Description
Dostawa Energi elektrycznej - zgodnie z swz
Award criteria
- Price — 100%
Official publications
- TED · 00746343-2024 · 6 December 2024
- OJS · 238/2024 · 6 December 2024
Other tenders from Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
- Przetarg nieograniczony
- Dostawa Energii Elektrycznej do COS-OPO w Zakopanem
- Usługi zimowego utrzymania skoczni i tras biegowych dla Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem z…
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawy energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu, Ośrodka Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawa i montaż instalacji z branży sanitarnej do zadaszonego toru lodowego z podziałem na dwie części
- Budowa internatu sportowego.
- Budowa internatu sportowego.
- Dostawa i montaż instalacji z branży sanitarnej do zadaszonego toru lodowego z podziałem na dwie części