Dostawa artykułów spożywczych
Buyer: Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z.
- Published
- 3 October 2025
- Place of performance
- PL617
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00648818-2025
- Reference
- 3536e290-2ead-4100-9dfc-f67fdb948b96
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15100000Productos de origen animal, carne y productos cárnicos
- 15300000Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
- 15500000Productos lácteos
- 15220000Pescado, filetes de pescado y otros tipos de carne de pescado congelados
- 15810000Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos
- 15555100Helados
Description
1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. Ofertę składa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tzn. za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/przytezni 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 16 części: Część nr 1 – Mięso i jego przetwory Część nr 2 – Warzywa Część nr 3 - Mleko i jego przetwory Część nr 4 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności Część nr 5 – Owoce Część nr 6 - Przetwory owocowo-warzywne Część nr 7- Ryby Część nr 8 – Pieczywo Część nr 9 – Ciasto Część nr 10 – Lody Część nr 11 – Tłuszcze Część nr 12 – Jajka Część nr 13 – Przyprawy Część nr 14 – Mrożonki Część nr 15 - Mąka i przetwory mączne Część nr 16 – Kiszonki Dostawca zobowiązany jest najpóźniej do końca terminu wyznaczonego na składanie ofert tj.: do dnia 16 maja 2025r. do godz. 9:00 dostarczyć do Zamawiającego tj. do magazynu żywnościowego znajdującego się w komórce żywienia próbki produktów wskazane w SWZ. W inne dni od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 13.00. 2. Wykaz i ilość wymaganych próbek: Część nr 1 – Mięso i jego przetwory – wskazany asortyment waga do 0,30 kg -krakowska sucha wieprzowa, polędwica wysokowydajna wi…
Award criteria
- Price — cena oferty brutto, Oferta z najniższą ceną brutto (z VAT) otrzyma maksymalną ilość punktów
- Quality — ocena próbek (opis w SWZ)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| MTN Zakład Przetwórstwa Mięsnego Tomasz Mazur | 1,108,985 zł | — |
Official publications
- TED · 00648818-2025 · 3 October 2025
- OJS · 190/2025 · 3 October 2025
Other tenders from Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z.