Dostawa artykułów spożywczych
Buyer: Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z.
- Published
- 29 September 2025
- Place of performance
- PL617
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00636074-2025
- Reference
- 7009fda8-3fb7-422a-a315-d648c40376cb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15800000Productos alimenticios diversos
- 15555100Helados
- 15600000Productos de molinería, almidones y productos de almidón
- 15330000Frutas y hortalizas elaboradas
- 15870000Condimentos y sazonadores
Description
1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. Ofertę składa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tzn. za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/przytezni 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 6 części: Część nr 1 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności Część nr 2 - Przetwory owocowo-warzywne Część nr 3 – Lody Część nr 4 – Przyprawy Część nr 5 - Mąka i przetwory mączne Część nr 6 – Kiszonki Dostawca zobowiązany jest najpóźniej do końca terminu wyznaczonego na składanie ofert tj.: do dnia 16 czerwca 2025r. do godz. 9:00 dostarczyć do Zamawiającego tj. do magazynu żywnościowego znajdującego się w komórce żywienia próbki produktów wskazane w SWZ. W inne dni od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 13.00. 2. Wykaz i ilość wymaganych próbek: Część nr 1 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności - 1szt. ketchup łagodny, 0,10 kg kawa zbożowa, 0,10 kg kawa ziarnista , 7 szt. herbata ekspresowa owocowa, 7 szt. herbata czarna ekspresowa porcyjna (2g), 0,15 kg cukierki czekoladowe, sos deserowy malinowy, Część nr 2 - Przetwory owocowo-warzywne -1 litr sok pomarańczowy, do 0,30 kg dżem , do 0,30 kg koncentr…
Award criteria
- Price — cena oferty brutto, Oferta z najniższą ceną brutto (z VAT) otrzyma maksymalną ilość punktów
- Quality — ocena próbek (opis w SWZ)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ABER Sp. z o.o. | 97,745 zł | — |
Official publications
- TED · 00636074-2025 · 29 September 2025
- OJS · 186/2025 · 29 September 2025
Other tenders from Sanatorium Uzdrowiskowe Przy Tężni im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z.