ДОСТАВКА НА ВРАТОВРЪЗКИ ЗА ВОЕННОМОРСКИТЕ СИЛИ
Buyer: Министерство на отбраната
- Published
- 21 August 2025
- Submission deadline
- 29 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 36,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00546598-2025
- Reference
- ce441f5e-22af-485d-94a4-f7bb93ade9ee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18423000Corbatas
Description
Министерство на отбраната обявява откриването на обществена поръчка, по реда на чл. 18, ал. 1, т. 1 и ал. 2, чл. 20, ал. 1, т. 1, буква „б“ и чл. 73, ал. 1 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), с предмет: „Доставка на вратовръзки за Военноморските сили“ Количество 1 200 бр. вратовръзки за Военноморските сили, цвят черен с бродирана златиста котва, с място на доставка – военно формирование 52370 – Негушево, съгласно изискванията на Възложителя и ТС Ж 71.5000.25.
Award criteria
- Price — На първо място се класира участникът предложил най-ниска обща стойност в ЛЕВА без ДДС за изпълнение предмета на обществената поръчка.
Official publications
- TED · 00546598-2025 · 21 August 2025
- OJS · 159/2025 · 21 August 2025