Доставка на вибропресовани бетонови изделия
Buyer: ОБЩИНА САДОВО
- Published
- 31 October 2025
- Submission deadline
- 3 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 336,108 лв.
- Place of performance
- BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00720867-2025
- Reference
- a6974b2a-f475-4e1f-9c6c-c79aa3a38eee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44171000Planchas (construcción)
Description
Настоящата обществена поръчка предвижда изпълнение на периодични доставки на бетонни изделия на територията на община Садово, област Пловдив. Очакваните резултати от заложените дейности имат за цел подобряване на експлоатационното състояние, естетически вид, механични качества и проводимост на човекопотока на общинската инфраструктура.
Award criteria
- Price — Оценяването на постъпилите оферти ще се извърши като на първо място се класира участникът получил най-висока оценка по показателя ПЦ (Предложена цена), за което ще се приложи следната…
Official publications
- TED · 00720867-2025 · 31 October 2025
- OJS · 210/2025 · 31 October 2025