„Доставка на нетна електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за нуждите на община Садово”
Buyer: ОБЩИНА САДОВО
- Published
- 14 January 2025
- Submission deadline
- 26 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 700,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00024792-2025
- Reference
- 92c8ebcb-4ad4-432a-a631-c741b11dfc27
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Предмет на настоящата процедура е доставка на нетна активна електрическа енергия за нуждите на Община Садово, осигуряване на услуга по прогнозиране на потреблението, както и изготвяне на графици от координатора на балансиращата група, подаването им, коригиране при необходимост на подадените графици, отговорност за балансиране и всички дейности, свързани с участие в свободния пазар на електрическа енергия на възложителя.
Award criteria
- Price — критерият за възлагане за определяне на икономически най-изгодната оферта в настоящата обществена поръчка е „Най-ниска цена” за предложена фиксирана надбавка към среднопретеглена месечна цена за 1…
Official publications
- TED · 00024792-2025 · 14 January 2025
- OJS · 9/2025 · 14 January 2025