„Доставка на универсални инструменти”
Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 20 March 2024
- Submission deadline
- 19 April 2024, 23:59
- Estimated value
- 69,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00167502-2024
- Reference
- 5cde72c0-d8a4-4890-9601-70c7a2bc819c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38548000Instrumentos para vehículos
Description
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на универсални инструменти, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1, неразделна част от настоящата документация).
Award criteria
- Quality — Кn = K1+K2+К3+К4, където: Кn е сборът от оценките по показателите, съгласно таблица № 1. К1 – Оценка по показател „Срок за доставка“ -15 т. К2 – Оценка по показател „Срок за отстраняване на…
Official publications
- TED · 00167502-2024 · 20 March 2024
- OJS · 57/2024 · 20 March 2024