„Ремонт на ръчни предавателни кутии Мерцедес и ZF“
Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 31 December 2025
- Submission deadline
- 29 January 2026, 23:59
- Estimated value
- 450,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00868472-2025
- Reference
- 31a46eb3-a1e5-4979-a362-7c7ce66af1ed
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Description
Обектът на поръчката е услуга по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от ЗОП. Предметът на настоящата обществена поръчка включва дейности по ремонт на ръчни предавателни кутии Мерцедес и ZF, с включена доставка на резервни части за вграждане при извършване на ремонтите. Приблизително количество ръчни предавателни кутии, които ще се ремонтират – до 15 броя. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Award criteria
- Quality — Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий оптимално съотношение качество/цена, което се оценява въз основа на цената или нивото на разходите, както и на показатели,…
Official publications
- TED · 00868472-2025 · 31 December 2025
- OJS · 252/2025 · 31 December 2025