„Доставка на спомагателни материали за почистване“
Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 12 April 2024
- Submission deadline
- 13 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 20,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00218522-2024
- Reference
- 15bfb553-c82e-42e4-a4ea-e875cca3d72d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39831000Preparados para lavar
Description
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на спомагателни материали за почистване за нуждите на „Столичен автотранспорт“ ЕАД, отговарящи на изискванията на Възложителя, подробно описани в Техническа спецификация (Приложение № 1, неразделна част от настоящата документация).
Award criteria
- Quality — Кn = K1+K2+К3+К4, където: Кn е сборът от оценките по показателите, съгласно таблица № 1 К1 – Оценка по показател „Срок за доставка“- 15 т. К2 – Оценка по показател „Срок за отстраняване на…
Official publications
- TED · 00218522-2024 · 12 April 2024
- OJS · 73/2024 · 12 April 2024