„Доставка на специализирани инструменти“
Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 13 December 2024
- Submission deadline
- 13 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 950,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00762798-2024
- Reference
- f95c36dd-c366-46a5-bdf7-5998118e06fd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38548000Instrumentos para vehículos
Description
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на специализирани инструменти. Всички дейности, предмет на настоящата обществена поръчка са подробно описани в Техническата спецификация по в (Приложение № 1), неразделна част от настоящата документация.
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя по критерия за възлагане „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. В настоящата поръчка…
Official publications
- TED · 00762798-2024 · 13 December 2024
- OJS · 243/2024 · 13 December 2024