„Доставка на шест колонни подемници за автобуси ”
Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 21 August 2025
- Submission deadline
- 19 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 717,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00547828-2025
- Reference
- 95a23c9a-c8d1-44d1-96d4-b74ecf378bd6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42400000Equipos de elevación y manipulación, y sus partes
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка, монтаж и пускане в експлоатация (и обучение на персонала на възложителя) на 8 (осем) комплекта шест колонни подемници за автобуси, които са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Award criteria
- Quality — Максималният брой точки по показателя П1 е 50 точки; Максимален брой точки – 50, получава офертата с предложен най-кратък срок за изпълнение на дейностите; Точките на останалите участници се…
- Price — Максималният брой точки по показателя П2 е 50 точки; Максимален брой точки – 50, получава офертата с предложена най-ниска обща цена за изпълнение без ДДС; Точките на останалите участници се…
Official publications
- TED · 00547828-2025 · 21 August 2025
- OJS · 159/2025 · 21 August 2025