El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

„Доставка на резервни части и консумативи за автомивка „Istobal 4HW- P100“

Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД

Published
12 August 2025
Submission deadline
18 August 2025, 23:59
Estimated value
200,000 лв.
Place of performance
BG411
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00527171-2025
Reference
9f858c57-ca2e-44f8-aff7-c06c4a40acfb
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на резервни части и консумативи за автомивка „Istobal 4HW- P100“ . Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.

Award criteria

Official publications