Доставка на редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати марка „AUER“, модел „AirGoFix“
Buyer: Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
- Published
- 18 November 2025
- Submission deadline
- 17 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 320,000 лв.
- Place of performance
- с. Локорско, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00763550-2025
- Reference
- c3920cad-10bd-428f-8c07-f4d298d7c07f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35113000Equipo de seguridad
Description
„Доставка на редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати марка „AUER“, модел „AirGoFix““ Количество или обем на обществената поръчка: Количеството на обществената поръчка е доставка на 430 броя редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати (ВДА) марка „AUER“, модел „AirGoFix“. Мястото за изпълнение: Мястото за доставка е обл. София, Столична община, с. Локорско, Централна складова база на ГДПБЗН. Срок за изпълнение на обществената поръчка: Договорът по настоящата обществена поръчка е под условие съгласно чл. 114 от ЗОП - при откриване на процедурата не е осигурено финансиране. Договорът влиза в сила от датата на регистрирането му в деловодната система на Възложителя и е с отложено изпълнение. Изпълнението на договора започва след осигуряване на финансиране от страна на Възложителя и се потвърждава чрез изпращане на уведомително писмо от възложителя до изпълнителя за осигурено финансиране и представяне от изпълнителя на определената гаранция за изпълнение. При непредставяне на гаранцията за изпълнение в посочения от възложителя срок в уведомителното писмо за осигурено финансиране, без наличието на обективни причини, възложителят прекратява договора. В случай на представяне на гара…
Award criteria
- Price — Назначената от Възложителя комисия за разглеждане, оценка и класиране на постъпилите оферти извършва оценка на икономически най-изгодната оферта въз основа на определения критерий – „най-ниска цена”,…
Official publications
- TED · 00763550-2025 · 18 November 2025
- OJS · 222/2025 · 18 November 2025
Other tenders from Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
- Осигуряване на консекутивен устен и писмен превод по стратегически проект FLAMESHIELD.
- Доставка на редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати марка „AUER“, модел „AirGoFix“
- Изграждане на нова сграда на Ситуационен оперативен център за координация, управление и намеса при възникване на мащабна извънредна…
- „Доставка на оборудване за осигуряване на обучителния процес“, по обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 „Доставка на…
- Доставка на промоционални материали за публичност и визуализация по стратегически проект STREAM 2
- Доставка на лични предпазни средства
- Доставка на редуцир вентили за въздушно-дихателни апарати марка „AUER“, модел „AirGoFix“
- Доставка на лек автомобил с хибридно задвижване
- Осигуряване на устен превод (консекутивен) по стратегически проект ROBG 00005 STREAM 2 „Рационализиране на трансграничното сътрудничество:…
- Разработване и доставка на видео обучителни материали за осведомяване на обществеността