„Доставка на охлаждаща течност (антифриз) за автобуси”
Buyer: СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
- Published
- 11 November 2024
- Submission deadline
- 9 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 700,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00684216-2024
- Reference
- b6d7758e-3b7f-47c4-af3a-e71db8abd5fe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24951311Preparaciones anticongelantes
Description
Изпълнението на предмета на настоящата обществена поръчка включва дейности по доставка на охлаждаща течност (антифриз) за автобуси. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя по критерия за възлагане „най-ниска цена” съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. За настоящата поръчка…
Official publications
- TED · 00684216-2024 · 11 November 2024
- OJS · 219/2024 · 11 November 2024